Misja

Niezależnie od tego czy chodzi o list czy o 40 palet, natychmiastowo zorganizujemy dla Państwa transport od drzwi do drzwi – najbardziej optymalną trasą, bez dodatkowych przeładunków. Dzięki rozbudowanej sieci partnerów mamy stały dostęp do 200 pojazdów (od samochodów dostawczych po auta 24T). Współpracujemy jedynie z niezawodnymi partnerami, aby móc zaoferować Naszym Klientom najwyższą jakość usług.
Prosimy o skorzystanie z naszej wiedzy: z niemalże 10-cio letnim doświadczeniem i z liczbą ponad 10 000 transportów ekspresowych rocznie, jesteśmy jednym z głównych dostawców usług transportowych w Europie.

Szybka odpowiedź – szybki transport

Blondi Transport  gwarantuje możliwie najkrótszy czas dostawy  a załadunek w przeciągu 30 minut. Po złożeniu zamówienia, otrzymają Państwo ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb w przeciągu zaledwie 15 minut. Państwa przesyłka jest monitorowana, a Państwo jesteście informowani na bieżąco o jej statusie. Oczywiście, możecie Państwo sami śledzić przesyłkę online. Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku.
Państwa przesyłka musi dotrzeć do odległego miejsca przeznaczenia w możliwie jak najszybszym czasie? żaden problem dla Blondi Transport  !

Realizujemy również  transporty ADR oraz  z windą  samozaładowczą !